Witajcie!

Jesteśmy kameralnym Niepublicznym Przedszkolem znajdującym się na ulicy Malwowej 15, w dzielnicy Wola Duchacka.

Nasze przedszkole działa według zasad pedagogiki Marii Montessori. To dla nas ważne, bo jest to kierunek który stawia na wszechstronny rozwój dziecka zgodnie z jego predyspozycjami i możliwościami. Jest także pełen ciepła, zrozumienia i szacunku dla małego człowieka. To miejsce gdzie nie ma kar, które upokarzają i budzą lęk czy poczucie niespełnienia. To miejsce gdzie nie ma nagród które zabijają naturalną, dziecięcą wewnętrzną motywację.

Oprócz tych pięknych wartości, które niesie ze sobą pedagogika Marii Montessori, stawiamy na umuzykalnianie naszych przedszkolaków. Muzyka to przyjemność która korzystanie wpływa na stymulację rozwoju mózgu, pamięci, koncentracji, podzielności uwagi…itd. To co jest niesamowite w dzieciach przedszkolnych to to, że one potrafią się nią bawić. Nie mają oporów, poczucia że ja nie umiem, że coś mi nie wyjdzie.

Przedszkolaki chcą! Chcą śpiewać, rytmizować, grać na instrumentach, tańczyć, a my chcemy stworzyć im do tego przyjazne warunki.

W naszym przedszkolu są 2 grupy

Pierwsza, mała grupa

Nasze najmłodsze przedszkolaki, którymi opiekują się dwie wspaniałe ciocie Krysia i Beatka.

Druga, większa grupa